Kierowców, którzy korzystają z parkingów w nadmorskim Kołobrzegu informujemy, że w okresie letnim zmianie ulegnie czas działania miejskich parkomatów. Rozszerzona zostanie również strefa płatnego parkowania.

Od 1 czerwca do 31 sierpnia opłata za parking będzie obowiązywała od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 20:00. W soboty, niedziele i święta parkowanie pozostaje bezpłatne. Dodatkową zmianą jest rozszerzenie strefy płatnego parkowania o nowe miejsce – Parking Unii Lubelskiej. Zwracamy więc uwagę na konieczność uiszczenia opłaty za postój w nowym miejscu.

 

Należy pamiętać, że pojazd osoby korzystającej z usługi mobiParking musi być oznaczony identyfikatorem. Identyfikator można pobrać ze strony internetowej SkyCash pod tym linkiem: http://www.skycash.com/wp-content/uploads/2016/06/Identyfikator-mobiParking-by-SkyCash.pdf

Można go otrzymać bezpłatnie w kołobrzeskim biurze Działu Strefy Płatnego Parkowania i Kontroli Biletów przy ulicy Solnej 2. W przypadku braku identyfikatora, wystarczy umieścić za szybą w widocznym miejscu zwykłą kartę z odręcznym napisem „mobiParking”.

Comments are closed.