Taxi

O usłudze Taxi

Twoi pracownicy mogą szybko i wygodnie zamówić taksówkę iTaxi bezpośrednio w aplikacji SkyCash oraz opłacić przejazd w ciężar konta firmowego. Wystarczy, że administrator aktywuje usługę wcześniej w panelu SkyCash dla Firm, udostępniając ją wybranym pracownikom.
Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych SkyCash. Aktywacja usługi Taxi w SkyCash dla Firm nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Aby aktywować usługę Taxi wystarczy dodać dane pracowników, takie jak imię i nazwisko oraz numer telefonu, dla którego chcesz udostępnić służbowe przejazdy.

Jak to działa?

Użytkownik zamawia taksówkę w usłudze Taxi w aplikacji SkyCash, klikając w przycisk „zamawiam”. Informacje, w tym dane użytkownika, wyświetlane są po stronie zalogowanego kierowcy w aplikacji iTaxi, który potwierdza wolę wykonania usługi poprzez wciśnięcie przycisku „przyjmij zlecenie”. Użytkownik otrzymuje komunikat zwrotny natychmiast po zaakceptowaniu zlecenia przez kierowcę wraz z informacjami dotyczącymi aktualnej pozycji kierowcy i danymi pozwalającymi na jego identyfikację (m.in. model samochodu, jakim porusza się kierowca). Kierowca, który przyjął zamówioną usługę, stawia się w lokalizacji wskazanej przez użytkownika.
Po zakończonym przejeździe, płatność może zostać dokonana w ciężar konta SkyCash dla Firm. Taki przejazd zostanie dodany do zestawienia widocznego w panelu administratora i będzie uwzględniony w fakturze zbiorczej. W przypadku braku środków przejazd może być również opłacony gotówką na podstawie cennika dostępnego na szybie pojazdu kierowcy.
Należy natomiast pamiętać, że taka transakcja nie zostanie ujęta jako płatność za pomocą usługi SkyCash dla Firm, przez co nie będzie widoczna w panelu i nie zostanie uwzględniona w fakturze zbiorczej.

Regulamin usługi iTaxi w SkyCash dla Firm znajduje się tutaj.

Usługa w 3 krokach

· użytkownik zamawia taksówkę iTaxi w aplikacji SkyCash,
· kierowca potwierdza zlecenie oraz stawia się we wskazanej przez użytkownika lokalizacji,
· po przebytej podróży użytkownik dokonuje płatności wybierając konto SkyCash dla Firm.

Główne korzyści dla Twojej firmy

· łatwo zarządzasz podróżami pracowników w jednym panelu,
· otrzymujesz jedną fakturę zbiorczą w miesiącu za usługę,
· korzystasz z największej sieci taxi w Polsce.