Zakopane dołącza do mobiParking

Od dziś Strefa Płatnego Parkowania w Zakopanem dostępna jest w aplikacji SkyCash, dzięki czemu używając usługi mobiParking w SkyCash dla Firm za postój opłacisz szybko, bezpiecznie i bez konieczności korzystania z parkomatu. MobiParking to już kolejna nasza usługa dostępna w Zakopanem – w SkyCash kupisz też bilety komunikacji miejskiej (również dostępne w SkyCash dla Firm), kolejowe, na połączenia przewoźnika Szwagropol, a także do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wszystko w jednym miejscu!

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkomatu, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Aby móc szybko i bezpiecznie opłacić parkowanie w usłudze SkyCash dla Firm, należy zarejestrować konto w SkyCash dla Firm, a następnie dodanie użytkowników, numerów rejestracyjnych samochodów i zasilenia konta. Pracownicy korzystają z aplikacji SkyCash, którą można pobrać z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore oraz AppGallery. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie pracownika może on korzystać z usługi.

Wykaz parkingów znajdujących się w strefie płatnego parkowania miasta Zakopane:

Opłaty za postój prezentują się następująco:

Naklejki mobiParking dostępne są w Urzędzie Miasta Zakopane. Wszelkie reklamacje należy kierować do Urzędu Miasta Zakopane: ul. Kościuszki 13, 34-500 Zakopane lub pod adres mailowy office@zakopane.eu. 

Dworzec PKP w Tarnowie w usłudze mobiParking

Lokalizacją, która również dołącza do usługi mobiParking jest parking na Dworcu PKP w Tarnowie. Parking czynny jest 24 godziny na dobę. Koszt postoju wynosi kolejno: 3,00 zł za pierwszą godzinę (opłata minimalna), 3,00 zł za każdą godzinę oraz 45 zł za dobę.

Comments are closed.